Lenze 8200 Motec

Önemli Duyuru !

31.12.2017
 Tarihinde Ser Üretimi duracak olan bir üründür. 
SMD Ürünlerin Yerini alacak yeni Nesil Sürücü 8400 Motec Seri olacaktır.
Yeni Seri ile İlgili Detaylı Bilgi için TIKLAYINIZ...8200 motec inverterler

Merkezi olmayan uygulamalar için frekans inverteri, güç aralığı: 0,25 - 7,5 kW

      Merkezi olmayan sürücü görevlerini yerine getirmek için ideal olan dayanıklı 8200 motec frekans inverterleri, yüksek koruma derecesine sahiptir ve 0,25-7,5 KW güç aralığında kullanılabilir. Bu inverterler, makine şasisi üzerinde motora yakın bir şekilde kolay ulaşılabilecek bir konuma monte edilebilirler. Güç kaynakları takılabilir kontaklar aracılığıyla sürücü elektroniğinden ayrılmıştır. Bu sayede servis verilmesi gerektiğinde, tüm elektroniklerle birlikte soğutucunun değiştirilmesi için yalnızca vidaların gevşetilmesi yeterli olacaktır.

      Entegre edilebilir fonksiyon modülleri, 8200 motec'in makinenizin veya tesisatınızın kontrol ve otomasyon mimarisi içine tam olarak entegre edilebilmesini sağlar.

      8200 motec "kontrol kabini frekans inverteri" 8200 vektörüyle ilgilidir. İşlemler, tanı, işlevsellik ve sürücü davranışının hepsi tekdüzen ve tutarlıdır. Bu, birleştirilmiş merkezi/merkezi olmayan konseptler için avantajlar sunar. Ünite, Keypad XT kontrol konsolu aracılığıyla veya uygun ve ücretsiz GDC kolay işletim yazılımı ile bağlantılı olarak bir PC aracılığıyla çalıştırılabilir.