Satış


         Dünya'nın başta gelen markalarından birisi olan Alman devi Lenze, teknoloji de her zaman ihtiyaçların daha fazlasını karşılamak mantığı ile hareket eden bir markadır. Sürekli değişiklik gösteren ve hassas değerlere karşılık gelen sistemlerin kontrolünde servo ağırlıklı olarak adım atan AR-GE faaliyetlerini en üst seviyede gösteren bir markadır.     
       Lenze Ürünleri, basit ve ihtiyaçlara cevap veren konsepte sahip olduğundan yazılımsal değişiklikler ile çözüme ulaşabilirsiniz. Gelişmiş teknolojinin her örneğini bulunduran Lenze, ileri seviye cihazların modüler yapısı sayesinde hem ergonomik hemde bir tasarım harikasıdır.
            Türkiye'de Lenze ürünlerinin Satış ve Yetkili Servis olarak hizmet veren Çorlu ve Bursa firmamız, ürün-hizmet ve yazılım konusunda Lenze'nin bir örneğidir. Teknik Servisimizde hizmet verdiğimiz Lenze Cihazlarında kullanılan tüm Yedek Parça ve Aksesuarların tamamı direkt Almanya Lenze Firmasından İthal olup KESİNLİKLE ORİJİNAL malzemelerdir.


            Danimarka'nın en büyük sanayi topluluğu olan ve 100 ülkede 24.000 çalışanıyla Danfoss Danimarka Grasteen'de ARGE, üretim,satış ve servis hizmetlerini vermekte olan Danfoss Drives üretiminin yarısını Grasteen'de, yüksek güç ürünlerini ise Amerika'da gerçekleştirmektedir. Ürünleri birden çok seriden oluşmakta olup birçok uygulamanıza kesin çözüm sunmaktadır. Çağımızın şartlarına uyum sağlayan teknolojileri bir arada sunmayı hedef edinen Danfoss, AR-GE çalışmalarının en üst seviyede boy göstermesi ile birlikte ihtiyaçlarınıza her zaman çözüm sunabilen sistem ve yazılımlar ile projelerde öne çıkan bir markadır.
          Firmamız, Danfoss Satış Bayi olarak Çorlu ve Bursa'da  7/24 hizmetinizdedir. Stok bakımından 400 Kw'a kadar ürün grupları ile en kısa sürede yaşadığınız problemleri çözmek için size bir telefon kadar yakınız.         Beijer Electronics AB firması HMI ( İnsan Makine Arayüzü ) teknolojisinde dünyanın en büyük üreticilerinden birisidir. Tek ürünü operatör paneli olduğundan bu konuda uzmanlaşmış ve bugün dünyanın en kaliteli panellerini üreten firması olmuştur.
            AR-GE çalışmalarının sonucunda her modelde fazla bir özellik ile ihtiyaçlarınıza önceden cevap veren bir markadır. Beyz Elektronik olarak, Bir operatör panelinden daha fazlası olan bu ürünü Mart 2015 tarihinden itibaren Trakya Bölgesi Satış - Pazarlama ve Servis olarak hizmet vermekteyiz.        Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, endüstriyel elektronik kontrol sistemleri ve sensörlerinin üretiminde - geliştirilmesinde kalitesini sürekli yüksek tutarak ülkemizin lideri, global pazarın da önde gelen rekabetçilerinden biri olan DACS markası AR-GE Çalışmalarında göstermiş olduğu gelişim ile tekstil sektöründe kontrol sistemleri üzerine ilk sıralarda yer alan bir yerli markadır. Firmamız, DACS markasının Tekirdağ Bayisi olarak Hizmet vermektedir.